Broken promises - 14. DÍL

15. prosince 2013 v 14:35 | Nicoole. |  Broken promises

Title: Broken promises
By: Nicoole.
Part: 14.
Pokračování I Swear

Niall nic neříkal, jen se díval do těch blyštivě modrých očí a nevěděl co říct. Nebyl správný čas a opravdu to nechtěl rozebírat zrovna s Ivanne, nebyli si zas tak moc blízcí.
"No?" Nadzvedla dívka obočí a založila si ruce na prsou.
"Zlato?" ozval se za ní Keeganův hlas a Niall si oddychl.
"Dobrou noc," vyhrkl rychle a zaplul do stanu. Ivanne ho chtěla okřiknout, aby nikam nechodil, že ještě neskončili, ale to už se za ním zapnul zip. Obrátila oči v sloup a následovala Keegana někam do neznáma, protože měl opět jeden ze svých šílených nápadů, okolo kterých dělal tolik tajnůstkářství.

"Spíš?" zašeptal Niall.
Harry se zavřenýma očima zamručel: "Ne."
Blonďák přikývl, i když jsi mohl být jistý, že ho Harry nevidí. Otočil se k němu zády a začal se převlékat.
"Bavili jste se?" zeptal se najednou Harry odtažitým hlasem.
"Je škoda, žes nešel," odvětil Niall a jeho spolubydlící otevřel oči, začalo mu bít rychleji srdce.
Ano, Nialle? Chyběl jsem ti tam? ­
"Proč?" zeptal se naoko naprosto s nezájmem, ve vnitř se mu však všechno kroutilo a pomalu cítil, jak mu uniká vzduch z plic; posadil se.
"Rád s tebou trávím čas," pokrčil blonďák rameny a vřele se usmál.
"Já s tebou taky."
Ta chvíle byla jako stvořená k polibku. Harry se mohl nahnout a překonat těch pár centimetrů, co je dělily, a pak… Věděl by přesně, co by udělal - nechal by se unášet. Zajímalo ho, jestli by to bylo stejné jako před lety. Chutnaly by jeho rty stále po melounové žvýkačce? Líbal by stejně? Měl by ještě pořád jeho "citlivé místo" pod levým ušním lalůčkem? Byl zvědavý. Avšak z nějakého důvodu se to nemohl donutit udělat. Nemohl…
I přesto všechno ale na to Niall čekal, protože nic z toho, co právě proběhlo v té kudrnaté hlavě, nevěděl. Netušil, že Harry ještě pořád "chodí" s Jillian a rozhodně nevěděl, že přemýšlí nad jeho ústy. Neměl ani ponětí nad tím, jaké plány Harry má, ani co chystá.Jedno však měl jisté - taková situace by už nikdy nemusela nastat.
A tak nechal nedopnutou mikinu mikinou, pomalu se naklonil dopředu a vtiskl Harrymu na tvář měkký polibek. Harry neuhnul. Podíval se do těch modrých očí, které značily tak velkou nevinnost, a píchlo ho u srdce. Jak mu může tolik lhát?
Konečky prstů přejel po Niallově líčku, ten přivřel oči a opřel se o jeho dlaň.
Nepotřebovali slova. Na co? K čemu by jim byly? Oni potřebovali jen jeden druhého, potřebovali se vzájemně cítit. Ne fyzicky, ne nijak sexuálně, ale psychicky. Cítit to, že je tu jeden s tím druhým, že si rozumí.
Harry si lehl a nechal Nialla, ať si na jeho hrud položí hlavu. Vískal ho ve vlasech a šeptal tichá slůvka. Na to, jak tohle celé je vlastně jen lež, si už nevzpomněl.

* * *

"Vstávej! Vstávej! Stylesi!!! Jestli okamžitě neotevřeš ty oči, tak ti něco provedu!" ječela Ivanne a bouchala Harryho po tváři polštářkem.
Spící dezorientovaně zamžoural očima a mohutně si zívl.
"Co to děláš?" zachraplal. Pohledem přelétl celý stan, ale Niall v něm nebyl.
Ivanne neodpověděla, místo toho mu před nos vrazila ruka a začala s ní zběsile mávat. Teprve teď si Harry uvědomil, že je na ní něco, co přebývá.
"Je to to, co si myslím, že to je?" zeptal se naprosto vážně a posadil se, aby si mohl prstýnek lépe prohlédnout.
"Ano!" výskla rudovláska celá šťastná a vrhla se svému nejlepšímu kamarádovi do náruče.
"To je úžasné!"
"Já vím!" souhlasila nadšeně. "Už nebudu slečna Allenová, už budu paní Allenová." Zasmála se a stále ho objímala.
"Uhm… Ivanne? Trochu mě dusíš…" zamumlal Harry.
"Promiň!" vypískla a okamžitě ho pustila. "Já se z toho prostě jen nemůžu vzpamatovat. Prostě… Chápej, dovedeš si mě představit doma v kuchyni jako vdanou ženu? Ježišimarja, a co děti? Já bych ty spratky musela zabít."
"Vždyť tu nikdo nemluvil o dětech." Harry se na kamarádčině stavu jsem-totálně-v-háji-budu-se-vdávat velmi bavil.

Ukázalo se, že Harry nebyl jediný, komu stav Ivanne připadal vtipný. Keegan prohlásil něco ve smyslu, že kdyby věděl, jak moc bude vyšilovat, tak by se snad ani nezeptal, za což si od své snoubenky vysloužil smrtící pohled.
Harry však byl naprosto mimo tohle celé veselí, uvědomoval si, že za necelých 24 hodin bude zpět v realitě a bude muset čelit svým problémům - v tomto případě byla ten problém Jillian.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 *Blackie* *Blackie* | 16. prosince 2013 v 0:12 | Reagovat

KONEČNĚ! JÁ TĚ MILUJU! :D:*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama