Look like Calder [Meet Maya] - 9. DÍL | To měl být náš den!

21. listopadu 2013 v 20:21 | Nicoole. |  Look like Calder [Meet Maya]
Naaaaaah. Hádejte, kdo je zpět. Řekněme, že ne v uplně plné síle, ale přináším vám nový díl LLC, je jeden z těch kratších, za což se omlouvám, ale za to už mám napsaný další. :3


Title: Look like Calder [Meet Maya]
By: Nicoole.
Part: 9.
Larry - Louis + Harry


"Eleanor, tohl- "

"Jmenuji se Maya," zopakovala mdle dívka nejméně po sto padesáté. Nějaká žena ve středních letech ji dokončovala výklad o jejím popisu práce a měla neustále ve zvyku oslovovat Mayu 'Eleanor'.
"To je jedno," mávla nad tím rukou žena. "Eleanor, tohle jsou Katie Ray a Marco Gastel."

Žena kolem 30 si Mayu prohlížela zpoza skel svých hranatých brýlí, nedala na sobě nic znát, naopak, muž, no, řekněme, že spíše kluk, mohlo mu být okolo pětadvaceti, neskrýval své nadšení a udivení z té podobnosti.
"Páni," mumlal si sám pro sebe a chodil okolo Mayi, která se cítila velmi nepříjemně, jako mlsný pes. "A vy teda jako vůbec nejste příbuzné?"
"Marco," napomenula ho žena a jmenovaný si zkroušeně sedl zpět na své místo, stále však nevěřícně kroutil hlavou.
"Když to řeknu velmi, velmi jednoduše, Marco a Katie budou tví asistenti; budou se o tebe starat. Musíš být na telefonu 24 hodin denně, rozumíš? Katie bude s tebou a Louisem neustále. Pořád. A všude. Bude ti dávat vědět co, kdy a kde, plus, bude se starat o tvůj program."
"Můj cože?" vyjekla dívka. Jak může mít ona sakra program? Vždyť je jen "přítelkyně" zpěváka.
"Podívej se," žena si povzdechla, ignorujíc Marcovo chichotání. "Nejsi slavná. Ale fans o tobě budou chtít vědět vše, takoví jsou už prostě fanoušci One Direction, věř mi, oni ví a mnohdy mnohem víc než my sami. Je to vlastně docela děsivé. Ale to je teď jedno… Musíš dávat pozor na to, s kým mluvíš, co říkáš a s kým se stýkáš. Dokonce i na to, co si oblékáš. Pro těch několik milionů holek jsi vzorem."
Maya na ni hleděla, jako kdyby právě opustila nějakou pobočku blázince. "To je ale na hlavu," namítla. "Jak mě můžou obdivovat, když mě neznají? Když jsem nic neudělala?"
"No, mě se neptej," odbyla ji. "Máme tu už zaběhnutý nějaký systém, tak se podle toho řiď stejně, jako to dělala Eleanor."
"Fajn," našpulila pusu Maya a donutila se k úsměvu, když si podávala ruku s Marcem a Katií. I když oba vypadali docela mile, něco uvnitř ní jí říkalo, že to nebude úplně ideální.

* * *

"To nemůžeš myslet vážně, ne, ne, ne, to nejde, vždyť ne… To měl být náš den!"
U Louise a Harryho doma se opět křičelo. Oba věděli, že za to ani jeden nemůžou, ale zklamání zlost jim nedávalo na výběr, byli už tolik zoufalí.
"Harry, j- já vím, ale…"
"Žádné 'ale', Louisi! Na té debilní premiéře jsme měli být spolu, rozumíš? Měli jsme sedět vedle sebe v tom idiotském kině a dívat se na naše idiotské záběry. Jenom my dva. Nikdo jiný. Měla to být NAŠE chvíle!" Harryho hlas se rozléhal celým domem.
Nenáviděl se za to, že to Louisovi vyčítá, protože doopravdy za to všechno vinil sebe. Možná, že kdyby tehdy Louisovi neřekl, že se do něj zamiloval, bylo by všechno v pořádku, nemuseli by nic skrývat, nikdo by jeho lásce nenadával ani ho nijak neurážel a hlavně by se Louis netrápil kvůli tomu, že je jiný.
"Omlouvám se," šeptl po chvilce menší z páru zlomeně a chtěl odejít, ale Harry dlouhými kroky přešel k němu a pevně ho objal:
"To já se omlouvám, Boo…" Motýlími polibky mu zasypával celou klíční kost. "Tolik mě to mrzí, ruply mi nervy, vím, že za to nemůžeš…"
Louis mu zvedl hlavu. "Zvládneme to?"
Harry se zarazil. Jak dlouho tohle ještě oba dokážou snášet? Při myšlence, že jim zbývají už jen dva dny volna, pak premiéra This is Us a pak letí do Ameriky, se mu zatočila hlava. Amerika bývá vždycky hektická, nátlak bude obrovský. Ale navzdory všemu se mu všechny tyto starosti jako zázrakem vypařily z hlavy, když pohlédl do těch modrých očí. Dokud má Louise, má všechno.

"Zvládneme."

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Charriie Charriie | 23. listopadu 2013 v 18:58 | Reagovat

Jééé,konečně a skvělé,jen škoda,že to bylo krátké :)

2 Ann Ann | 27. listopadu 2013 v 14:51 | Reagovat

Nicoole a běž do prdele. Vážně. Jak to že si mi neřekla, že je další díl LLC?
Jak to?
No ale přejděme rovnou k tomu, že je to boží jako vždy a že nutně potřebuji další díl.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama