Do you still love me? - 8. DÍL

22. listopadu 2013 v 15:00 | Nicoole. |  Do you still love me?

Title: Do you still love me?
By: Nicoole.
Part: 8.
Zarry - Zayn + Harry


Společná večeře. Po hodně dlouhé době opět s Harrym někam půjdeme jako pár. Je to úleva, když to už všichni ví. Nemusíme si dávat pozor na každý dotek nebo pohled... Zapípal mi mobil.
Přijď už rovnou tam, počkám tě. Nestíhám. Harry xxx
Výborně, jsem sám doma a mám víc než dvě hodiny času. Kluci odjeli pro holky a Harry prý něco zařizuje, ale podle mého, si to šel vyříkat se Zoe. Oblékl jsem si tolik nenáviděnou bílou košili a tmavě modré sako. Prostě nemám rád takové to okázalé oblečení. Kdyby bylo na mě, tak jdu v džínech a nějakém tričku.
Ještě jsem si rychle zapnul notebook a šel na twitter. Koukl jsem na hodiny. Oblékání mi zabralo jen hodinu, takže mám čas na naše fanoušky. Napsal jsem tweet: Jsem tady. #askZayn. Najednou jakoby twitter vybuchl. Přicházely mi tisíce a tisíce zpráv. Vybral jsem pár z nich a odpověděl, několik follownutí . Procházel jsem dál zprávy a jeden tweet mě udeřil do očí.
Jsi jen buzerant, nic neumíš! Zkazil jsi Harryho! Kdyby jsi měl alespoň trochu soudnosti, jdeš se zabít.
Začal jsem brečet. Na žádnou večeři už nemám chuť. Vztekle jsem zaklapl notebook. Nechápu, proč to píšou. Ale možná má ten autor pravdu, jsem tu nadbytečné, páté kolo u vozu. Pláč teď nahradil hysterický záchvat. Začal jsem křičet, slzy mi padaly dolů. Svrhl jsem notebook ze stolu společně se stojánkem na tužky a nějakýma papírama.
"Kurva už!" Obrátil jsem i ten psací stůl. Složil jsem se na modrý chlupatý koberec a jen plakal. Plakal proto, že mě Harry nemiluje, protože mám jinou orientaci, protože sem nepatřím, protože jsem tolik nenáviděný...
Z POHLEDU HARRYHO
Šel jsem pozdě a věděl jsem to. Tak jsem Zayna poslední dobou zanedbával a teď jsem měl zpoždění na naši společnou večeři, kterou jsem sám naplánoval. Vřítil jsem se do restaurace a hnal se k našemu stolu.
"Omlouvám se, měl- Kde je Zayn?" přejel jsem pohledem přes všechny sedící. Liam, Dan, Louis, El a Niall s Cammie. Moje nagelovaná hlava nikde.
"Volal jsem mu, ale nezvedal to. A pak byl nedostupný," řekl Louis. Naplnil mě divný pocit, určitě se mu něco stalo.
"Omluvte mě, musím si odskočit. Zatím mi něco objednejte." Zvedl jsem se a šel na toalety. Za sebou jsem cítil nechápavé pohledy. Vytáhl jsem mobil a zmáčkl posledního volajícího.
"Je nám líto, ale volané číslo je buď vypnuté, nebo nedostupné, zkuste to prosím za chvíli."
"Sakra, Zayne..."
Zkoušel jsem to pořád znova a znova. Ani jsem se nerozloučil a vyběhl z restaurace ven. Musím ho najít. Kde by mohl být? Najednou mi svitlo.
"Zayne?" Rozrazil jsem dveře od ložnice a našel ho, jak leží na zemi stočený do klubíčka a pláče.
"Ó můj bože, Zayne!" Přiskočil jsem k němu, klekl si a položil si jeho hlavu na kolena.
"Co se stalo?" Odpovědí mi byl ale další hlasitý vzlyk.

"Lásko, no tak.. Šššš... Co se děje?" Hladil jsem ho vlasech.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Dodo Dodo | 23. listopadu 2013 v 18:58 | Reagovat

Úžasné,strašně moc jsem se těšila :) Povedlo se :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama