I swear - 26. DÍL l KONEC

3. července 2013 v 19:59 | Nicoole. |  I swear

Title: I swear
By: Nicoole.
Part: 26."Přišel sis opět bouchnout?" zeptal se narovinu Harry a posadil se, aby mu ukázal, že je zdravý a taky silnější než on.
"Ne, přišel jsem se omluvit," zamumlal Zayn se zahanbeným výrazem a jeho černé Adidasky na nohách se pro něj najednou staly velice zajímavými.
"Už za sebe neposíláš svoji holku?" Harry měl tak jízlivý hlas, že z něj skoro odkapával jed. Neměl v úmyslu to Malikovi nějak usnadnit, ale i přes to všechno ho tahle role "nech mě na pokoji" nebavila. Byl raněný, vždyť ho Zayn zradil.
"Harry," povzdechl si černovlasý hoch a odhodlal se mu podívat do tváře. "Vím, že se zlobíš a věř, ani se ti nedivím. Přehnal jsem to, nevěděl jsem, že je za mnou Niall, jinak bych nikdy nic takového neřekl."
"Takže pomlouvat za zády je lepší, než to říct osobně?" prskl kudrnáč.
"Ne!" přispěchal Zayn rychle s odpovědí. "Tak jsem to nemyslel. Ujelo mi to, nechtěl jsem… Omlouvám se, a taky mi prosím promiň to praštění… Nechal jsem se unést, nechtěl jsem ti ublížit…"
Harry nic neříkal, byl si naprosto jistý, že z něj vztek pomalu opadá, ale nechtěl to Malikovi usnadnit.
"Harry…" zašeptal Zayn a popošel pár kroků k němu, Styles ho jen pozoroval s prázdným výrazem.
"Opravdu mě to mrzí, můžeš mi to prosím odpustit?" zeptal se tiše černovlasý hoch a kajícně sklopil pohled k zemi.
Harry si povzdechl a zavrtěl hlavou. "Dobře tedy…" Zaynovi se rozzářily oči. "Odpustit ti můžu, ale bavit se s tebou jako před tím? Promiň, to ne."
Malikův výraz opět pohasl, polkl a s porozuměním přikývl.
"Rozumím… Tak tedy… Brzy se uzdrav, Stylesi," ušklíbl se a než stačil Harry cokoliv říct, elegantně vyplul ze dveří. Harry se za ním zůstal dívat. Zvláštní, jak se dokážou kamarádi nenávratně pohádat. Pravda byla taková, že nešlo o odpuštění, ale o bolest, která trhala jeho srdce na cucky.
"Nejsem invalida," zabručel a skopl ze sebe peřinu. Vydal se do vedlejší místnosti - Niallovy ložnice, která sloužila zároveň jako taková "hlavní" místnost. Předpokládal přítomnost všech, když tam však přišel, spatřil jen Nialla ležícího na posteli se zavřenýma očima a sluchátkami v uších. Roztrhlé obočí měl zamašličkované a poraněnou nohu zavázanou a podloženou polštářky. Byl rád, že tu už není Liam.
"Ehm…" Odkašlal si hlasitě Harry, aby upozornil na svoji přítomnost, ale bylo to marné, sám mohl tiše slyšet, co blonďák poslouchá. Nervózně přešel k němu a poklepal mu na rameno. Niall vylekaně otevřel oči a vykvikl.
"Panebože, Harry! Já se tě tak lekl!" Vyndal si sluchátka z uší, obmotal je kolem iPodu a položil na noční stolek. Rukama se vytáhl do sedu, posunul se tak, aby udělal Harrymu místo.
"Promiň," omluvil se kudrnáč s pokřiveným úsměvem. Konečně prstů přejel po Niallově zraněné noze. "Neměl bys s tím do nemocnice?"
Niall zakroutil hlavou. "Ne, nic to není, ani to nebolí, jen Ivanne řekla, že ji musím mít nahoře a když jsem viděl její výraz, přešla mě chuť protestovat." Zachichotal se.
"To věřím," zasmál se Harry.
Nastalo rozpačitě ticho, Harry žmoulal roh přikrývky a Niall smetl z povlečení neviditelné smítko, až najednou blonďáček promluvil.
"Rozešli jsme se Liamem," zašeptal.
Harry zůstal oněmělý. Polovina jeho duše začala radostí metat salta. To není možné! Opravdu se mu už mladý Tomlinson nebude plést do cesty? Ale na druhou stranu, bylo mu Nialla líto, muselo ho trápit.
"P- proč?"
"Protože… protože…" Niall pevně semkl víčka a zhluboka se nadechl. No tak, nebuď srab! "Protože miluju tebe." Kousnul se do rtu a jeho tváře se zbarvily do nachově rudé. Harry zalapal po dechu a oči mu div nevypadly.
"Ano, Harry Stylesi, miluji tě," řekl už s větším odhodláním a pevnějším hlasem. Mladší nevěděl, co má dělat, do očí mu vhrkly slzy štěstí a měl chuť proskočit strop. "Ano, je to pravda! Miluju, miluju a mil- " Jeho výčet byl zastaven polibkem. Niall zapletl prsty do kudrnatých vlasů a přitáhl si ho blíž k sobě. Harry se opřel o ruce, ale byl tak mimo, že se mu třepaly, a tak na Ira dolehl celou svojí vahou. Drobné tělíčko se pod ním zachichotalo a odpojilo své rty. Jejich oči se setkaly. Niall si pomyslel, že zelenější zelenou snad ještě neviděl.
"Taky tě miluju," zašeptal Harry, když poséval polibky klíční kost. Niall mu těžce zavzdychal do ucha, rukama hledal lem Stylesova trička, kudrnáč ho však zastavil.
"Zadrž… Jsi si jistý? No ehm… Ani spolu nechodíme a já to ještě ne…" Zčervenal Harry. "Jako myslím… s klukem, víš…" Niall mu přiložil ukazováček na pusu.
"Nebuď hlupáček. Nechci být už s nikým jiným než s tebou. Nikdy tě neopustím, přísahám." Vlepil mu pusu. "I pro mě to bude poprvé." A aby potvrdil svá slova, přetáhl Harrymu vrchní část oblečení přes hlavu. Naskytl se mu pohled na opálené tělo. Bříšky prstů obkresloval rýsující se svaly. Harry se uchechtl a znovu zaútočil na blonďákovy rty, zápasíc při tom s jeho zipem na kalhotách.
"Konečně," zamumlal mezi polibky, posunul se, sundal mu tílko, a pak jedním ladným pohybem z něj stáhnul tepláky, dávajíc si však pozor, aby nezavadil o jeho poraněnou nohu. Niall studem zavřel oči. Harry se nahnul a zašeptal: "Ale no tak, jsi krásný…" Přiložil své rty k blonďákovu krku a začal jemně sát. Bylo to pro něj s klukem nové, ale s holkou to dělal už tolikrát, tak proč to by to mělo být teď tak tolik jiné? Protože je to speciální, protože je s někým, koho doopravdy miluje.
Pohladil ho po jeho narůstající erekci a sám začínal cítit, jak mu začínají být jeho džíny těsné.
"Chceš být…" Nechal nedopovězenou otázku viset ve vzduchu, tak trapně se snad ještě nikdy necítil a Niall jakbysmet. Nakonec se blonďák přetočil na břicho a Harry si v koutku duše oddechl.
"Nechci ti ublížit… Nemělo by se něco dát ehm… tam?" zeptal se kudrnáč rozvážně.
Niall se zachichotal, ale i on byl příšerně nervózní. "A- asi jo…"
"Počkej tady," zašeptal Harry a políbil ho na holá záda.
Za chvíli se vrátil s nějakým krémem a kondomem. Konečně si sundal kalhoty a odhodil je na podlahu; následovaly je boxerky.
Niall se po očku na svého přítele díval a měl co dělat, aby nevyjekl. V hlavě už viděl, jak mu, doslova, natrhne prdel.
Společně z něj dostali i ten poslední kousek
"Nechci ti ublížit, kdyby to bolelo, tak mi řekni, ano? Nemu- "
"Stylesi, jestli mi ho tam okamžitě nenarveš, tak ti ho tam narvu já," zavrčel Niall, podpírající se na rukách.
Harry se zasmál. "Tak dobře."
Rozetřel gel po svém ztopořeném penisu i kolem Niallova otvoru. Nejdřív zasunul jen špičku, po tom, co uslyšel syknutí, se zastavil.
"Mám..." začal starostlivě Harry, ale Niall ho přerušil.
"Já to myslel vážně!" pronesl varovně.
Pomalu, kousek po kousku Harry vnikal do blonďáka. Byl to nepopsatelný pocit. Vlastnit ho. Je jeho, opravdu je jeho… Po tom všem.
Netrvalo dlouho a začal přirážet, místnost se zaplnila vzdechy.
Byli v sobě.
Jako jedno tělo.
Dva milující se lidé.

Byli sví.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama