Why are you eating alone?

9. června 2013 v 18:13 | Nicoole. |  Jednodílné bromance

Title: Why are you eating alone?
By: Nicoole.
Jednodílná bromance
Larry - Louis + HarryHarry se procházel v parku ruku v ruce se svým přítelem, cítil se tak šťastný. Mohl by se s Louisem procházet, pozorovat ho ve spánku, obdivovat jeho křivky celé dny a neomrzelo by ho to. Náhle mocně zahřmělo a na Londýn se spustil prudký liják. Louis vypískl a zatáhl Hazzu pod nejbližší altánek, než tam však doběhli, byli oba úplně promočení. Podívali se na sebe a oba se rozesmáli, a pak jako na povel oba ztichli, dívali se jeden druhému do očí. Harry přistoupil blíž a odhrnul Louisovi přilepené vlasy z čela. Prstem objel jeho lícní kost až k ústům, které měl mírně pootevřené a přerývaně oddechoval, Harry pokračoval ve své cestě, obkreslil linii jeho rtů a Louis jeho prst jemně políbil.
"Miluji tě," zašeptal.
* * *
Oba úplně zmoklí doběhli k jejich společnému místu. Jednalo se o staré nahrávací studio, ale již léta to tu neslyšelo tóny, snad kromě nich dvou; zpívali si navzájem tklivé melodie, tím si dokazovali, jak moc jsou svoji. Posadili se na zem a Harry vytáhl zmačkaný papírový sáček se salátem; byl čas večeře.
Nemluvili, ale však vůbec to nebylo takové to trapné ticho, tohle bylo příjemné. Možná neslyšeli hlasy ani jiné zvuky, ale jejich láska byla téměř slyšitelná. Zamilovaně se na sebe dívali a dorozumívali se beze slov.
Náhle se budovou rozlehl dusot, někdo utíkal.
Harry však ničeho nedbal, dál se seděl v tureckém sedu, uždibujíc jeho salát.
"Tady jsi!" přiřítil se Niall celý udýchaný. "Nemohli jsme tě najít, měli jsme o tebe strach, venku řádí pěkná bouřka," vysvětloval rychle celý udýchaný. Chvilku po něm přiběhli i Zayn a Liam. Když spatřili chlapce na podlaze, nechápavě nakrčili obočí.
"Harry, proč tu jíš tak sám?" zeptal se Liam opatrně.
"Nejsem tu sám, Louis je tu se mnou," odpověděl kudrnáč s pohledem stále sklopeným ke své misce.
"Ale, Harry, Louis zemřel před několika- "
Chlapec na zemi vzhlédnul ke svým třem přátelům, oči plné lásky a dětského nepochopení.
"Je přímo tady."
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 mysweetfictions mysweetfictions | Web | 10. června 2013 v 19:13 | Reagovat

Nenávidím tě, zase jsi mě rozbrečela :'( Je to parádní... Zbožňuju tvůj styl psaní...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama