Nobody sees, nobody knows

6. června 2013 v 13:54 | Nicoole. |  Jednodílné bromance

Title: Nobody sees, nobody knows
By: Nicoole.
Jednodílná bromance
Larry - Louis + Harry


"Víc se o tom nebudu bavit, konec debaty, zítra," ukončil sáhodlouhou konverzaci muž v kravatě a vrátil se ke svým papírům na stole, čímž dal Louisovi jasně najevo, že má odejít. Chlapec se zvedl a beze slova vyšel z místnosti, zabouchl za sebou dveře a opřel se bílou zeď.
To nemyslí vážně, nesmí to myslet vážně, tohle jim přece nemůžou udělat. Ne, ne, ne, ne…. Nesmí… Příliš pozdě, ozval se jízlivý hlásek v Louisově hlavě. Hořké slzy se mu draly na povrch… Svezl se po stěně až dolů a objal si kolena.
Vždyť ji nikdy neviděl, neví, co je zač a teď by měl… To nejde! Jde, věděl, že jde, a taky se tak stalo. Od zítřka už to nebude on, oficiálně na jeho loutku připnuli poslední provázek. Byl si plně vědom toho, co všechno to obnáší a už to dopředu tušil, že to jednou přijde, ale takhle… brzo? Takhle zčistajasna se měl vzdát své lásky?
V kapse mu začal zvonit mobil.
Nobody seens, nobody knows…
Další vzlyk se vydal na povrch při prvních tónech spolu s božským hlasem Zarry Larrson. Neuměl slovy vyjádřit tu písničku, vystihovalo tolik moc, ale taky to byl maják naděje. Tuhle melodii měl totiž nastavenou jen na jednoho člověka. Na něj. Zapomněl na vyzvánějící telefon a před očima se mu vybavily všechny vzpomínky, každý maličký moment, který s ním strávil. Jejich první setkání, první společný smích, první polibek, první milování… Pamatoval si každý jeho elektrizující dotek na jeho holé kůži… Každý pohyb.
Než si to uvědomil, telefon přestal hrát, ale hned na to se chodbou rozlehla zase první slova té procítěné písně. Louis hrábl do kapsy a přiložil si mobil k uchu.
"Ano?" zeptal se bezbarvým hlasem, snažil se znít normálně, vyrovnaně, neubrečeně… Problém byl ale v tom, že jeho soulmate vždycky poznal, když je Louis rozrušený.
"Co se stalo? Kde jsi? Mám pro tebe přijet? Ty brečíš?"
***
Oba seděli ve svém společném domě na jejich sedačce a přemítali nad tím, jak dlouho tu ještě budou moct spolu být… Jistě se jeden z nich bude muset odstěhovat. Harry si snažil zachovat optimistickou tvář, pevně Louise držel ve svém náručí a snažil se náladu zvednout vtipkováním - neúspěšně.
"Zvládneme to, slibuji," šeptal starší do kudrlinek.
"Miluji tě, vždycky tě budu milovat…"

Ještě ten večer se Louis přihlásil na twitter a postl nejupřímnější tweet, jaký kdy napsal, taky moc dobře věděl, že bude na dlouhou dobu poslední.
Always in my heart @Harry_Styles. Yours sincerely, Louis

Na druhý den již plnily přední stránky bulvárů palcové titulky: Louis Tomlinson a jeho nová přítelkyně Eleanor Calder. Většina z těch článků byla plná žvástů, ale psali to, co chtěl management. Napsali, dostali zaplaceno, tak už to v téhle branži chodí, nikdo se nezajímal o tu díru, která se vypalovala Louisovi do srdce, nikdo se už nezajímal o ty Harryho proplakané noci, co přicházely… Každému to bylo jedno…
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama