Look like Calder [Meet Maya] - 3. DÍL l Jmenuji se Eleanor.

5. června 2013 v 15:55 | Nicoole. |  Look like Calder [Meet Maya]

Title: Look like Calder [Meet Maya]
By: Nicoole.
Part: 3. l Jmenuji se Eleanor
Larry - Louis + Harry"Vy jste Maya Madsen?" otázal se muž a sundal si z očí černé sluneční brýle. Nečekal na odpověď. "Pojďte prosím se mnou," pokývl k východu z uličky. Steffie jako by byla neviditelná. Ani jedním jeho pronikavým okem o ni nezavadil, avšak nepočítal s Mayiným důvtipem.
"Ano, to jsem, kdo jste vy? Kam máme jít?" I přesto, jak se cítila pod jeho pohledem nesvá, snažila se udržet si zdvořilé chování a vlídnou tvář.
"Mám pro vás nabídku na práci," odpověděl a poupravil si hnědou kravatu.
"Vážně? Jakou? Jak jste mě našel?" Maya byla odjakživa nedůvěřivá a velké město ji v tom jenom podporovalo.
"Nechci vám nijak ublížit, jen jsem vám přišel něco nabídnout."
Dívka přikývla, udělala dva kroky k němu, Steffie ji však chňapla za ruku.
"Mayo!" zasyčela jí do ucha varovně, přičemž pohled neodlepila od toho muže. "Tady jsi sakra v Londýně, ne v malé vesničce, kde nejspíš nikdy nikdo neporušil zákon, vždyť ho vůbec neznáš."
"Můžu vás ujistit, že žádné pletky se zákonem nemám. Ale vidím, že máte svou hlavu, to se mi líbí," protáhl a z kapsy saka vytáhl papír. "Jsem ředitelem jisté společnosti, ale není bezpečné o tom mluvit tady, na ulici. Můžu vám nabídnout velké možnosti, ale pokud nechcete, musíte podepsat tohle," zamával listem, "že jste mě nikdy neviděly."
Maya se nadechla, chtěl jej nějak slušně odmítnout, protože tohle bylo přece jen divné, ale zvědavost u ní zvítězila - přikývla.
"Pojedu s vámi pod jednou podmínkou, Steffie mě doprovodí," prohlásila rozhodně a pro změnu to ona zatáhla za paži její kamarádku. Blondýnka si povzdechla, ale nic nenamítala.
"Výborně, následujte mě, dámy," řekl autorativně, nasadil si brýle a vyšel z uličky.
"Promin," zašeptala Maya ke své přítelkyni.
"Madsenová, já tě jednou zabiju," šeptla Steffie nazpátek a rychlým krokem se vydala za kravatákem, jak jej v duchu pojmenovala.
Dorazili k černému autu. Muž podržel dívkám dveře a pak si sám nastoupil dopředu.
Cesta trvala chvilku, Maya si za tu dobu stihla poslechnout všechny nadávky a všemožné způsoby toho, jak bude zabita.
"Tak proč jsi se mnou jela?" načepýřila se nakonec. "Mohla jsi tam zůstat."
"Protože se o tebe bojím," štěkla blondýnka zrovna ve chvíli, kdy kravaták otevřel dveře.
"Jsme tu," oznámil jim. Dívky vystoupily, ocitly se v podzemní garáži. Steffie se na nervózní Mayu podívala pohledem já-jsem-to-říkala. Přimkly se k sobě a následovaly kroky muže.
Později se usadily v béžové kanceláři do vínových křesel za stůl, "kravaták" stanul před nimi a podával jim dvě složky. Tázavě se na něj podívaly.
"První smlouva o mlčení," řekl a složil si ruce pod bradu. Steffie si ji nedůvěřivě prohlížela, ale pak následovala příklad kamarádky a naškrábala svůj podpis.
"Skvělé," usmál se a vzal jejich složky. "Můžeme začít. Mé jméno je Richard Griffiths a jsem hlava Modest! Managementu, v jehož ředitelství se právě nacházíte. Spolupracuje s takovými hvězdy, jako jsou Little Mix, Olly Murs nebo snad Amelia Lilly."
"Takže po nás budete chtít nějaké papírování?" zeptala se Maya.
"Nikoliv, slečno Madsenová, po vaší přítelkyni nebudeme chtít opravdu nic a papírování?" Odfrkl si. "Na to by vás byla škoda." Nahnul se k telefonu na stole. "Verity, pošlete mi sem prosím slečnu Calder." Svou pozornost obrátil zpět na cizinky. "Dámy, je mi potěšením vám představit Eleanor Calder." Jen co to dořekl, do místnosti vešla vysoká nádherná dívka. Maya oněměla - vypadala přesně jako ona. Steffie se zajíkla a neměla daleko k tomu, aby omdlela.
"Jmenuji se Eleanor, ty musíš být Maya, páni, vypadáš přesně jako já." Přešla k Mayi a zdvořile natáhla ruku.

"Maya Madsen," představila se trochu rozpačitě.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama