Look like Calder [Meet Maya] - 2. DÍL l Díky bohu za udržované chodníky.

5. června 2013 v 15:47 | Nicoole.

Title: Look like Calder [Meet Maya]
By: Nicoole.
Part: 2. l Díky bohu za udržované chodníky
Larry - Louis + Harry


"Babe, představuji ti Londýn," rozpřáhla ruky Steffie a vykročila na náměstí. Maya za ní poslušně cupitala, přidržujíc si svoji kabelku těsně pod paží. Bála se, aby ji někdo neokradl, přece jen… Byla v tak velkém městě poprvé a doma v Gramu. V té malé vesničce, kde jsem vyrostla a kde lišky dávaly dobrou noc, jsem měla celou svou rodinu a ta mi neustále opakovala: Měj svou tašku nablízku, nebav se cizáky, zdrav… V duchu obrátila oči při této vzpomínce.
"Abys rozuměla, nikdo nezná všechny tajemství hlavního města Británie, ale jednoduše musíš vidět Big Ben, prostě musíš! Sakra, vždyť on je na všech klíčenkách a tričkách a podobných hloupostech." Maya se rozesmála, rozpačitě uhnula davu lidí, co právě hrnul po chodníku. Připadala si jako malá žáček, který je právě poprvé ve škole a všechno je pro něj nové.
"Tadá!" Steffie stylem alá nový reklamní výrobek ukázala na tyčící se vysokou budovu s hodinami. Maya zůstala nečinně stát.
"Je obrovský," vydechla. Najednou do ní vrazilo malé děvčátko, vzhlédlo k ní ve snaze se omluvit, ale když zahlédlo nádhernou tvář se slunečními brýlemi orámovanou hustými hnědými kadeři, začalo zcela nepochopitelně strašně řvát.
"Ó můj bože! Ty- ty jsi Eleanor, že ano!? Nemůžu tomu uvěřit! Jsi nádherná, mnohem nádhernější než na fotkách! To je boží… TY jsi boží! T- tvoje nohy, ty jsou tááák dlouhé! A kde máš Louise? Je tu s tebou? Jste tu na romantickém výletě? Ó můj bože, ty jsi tak krásná!" Dívka byla naprosto bez sebe, ale čím více vyváděla, tím více lidí se zastavovalo a snažilo se mluvit na Mayu.
Ta nevěděla, co dělat. Oslňovaly ji blesky fotoaparátů a dokonce jí někdo strkal pod nos jeho ruku a propisku. Snažila se však vysvětlit, že tohle musí být nějaký omyl - neúspěšně, nikdo ji neposlouchal. Steffie chtěla kamarádce pomoct, pohotově popadla Mayu za ruku a prorvala ji zástupem. Pokud si ovšem myslely, že je všemu konec, tak se šeredně pletly. Houf je pronásledoval. Klopýtaly na svých podpatcích po udržovaném chodníku - díkybohu. Náhle Madsenová postrčila svou novou domácí do postranní uličky a obě se celé udýchané přitiskly na studenou zeď. Dav pokračoval rovno, ani si nevšimli, že se předmět jejich honičky ukryl, a když proběhla i ta poslední holka, obě dívky si oddechly.
"Co to sakra mělo znamenat?" vybuchla Maya. "Kdo to byl? A kdo je, do háje, Eleanor?" Mladá Dánka naprosto soptila vzteky a její oči metaly blesky. Steffie se jí, aby řekla pravdu, docela bála. Její kamarádka, normálně vyrovnaná a za všech okolností milá má momentálně potřebuju rozdupat něčí hlavu na patníku. To se nestávalo každý den.
"Nemám nejmenší tušení," pokrčila Steffie rameny. "Ale bud jsou tvoje videa v Anglii velmi, opakuji, velmi populární, nebo je tu ještě možnost, že jsi tě s někým spletl."

"Ta druhá možnost je přijatelnější," odfrkla si Maya, chtěla si upravit blůzku, ale zamrzla v pohybu, její oči se upřely na muže v obleku, jenž stál na začátku uličky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama