I Swear - PROLOG

5. června 2013 v 12:16 | Nicoole. |  I swear

Title: I swear
By: Nicoole.
Part: Prolog
Narry - Harry + Niall


Harry stoupal po schodech nahoru, každý jeho krok byl provázen děsivým a v tu chvíli tolik nepřijatelným zavrzáním starého dřeva. Plížil se zpět do jeho pokoje, bylo dávno po večerce, ale Harry měl své důvody na pozdní příchod. Upřímně doufal, že ho jeho spolubydlící - totiž Niall, kryl. Jestli však ne… Mohl si začít balit a hledat jiný internát. Tiše otevřel dveře a zrovna o něco zakopl.
"Auvajs," zanadával a poskakoval na jedné noze, tříst si palec.
"Stylesi," ozval se Niallův rozzlobený hlas a Harry vzhlédl, komicky ztuhl na jedné noze. Horan na něj zahlížel z postele, na sobě to směšné zelené pyžamo se čtyřlístky. "Máš vůbec ponětí, kolik je hodin?" sykl a jeho tvář osvětlovala malá lampička nad postelí.
Když Harry, stojící už pevně na zemi, neodpovídal, Niall štěkl: "Půl jedné, Stylesi, půl jedné! Jestli se na to přijde, že jsem tě chránil a vyhodí nás, tak si tě najdu a vlastnoručně tě zaškrtím!"
"Nekřič, Horane, normální lidi chtějí spát," ušklíbl se Harry a opřel se o futra, které stály mezi dvěma pokoji.
"Já ne-"
"Dobrou," usmál se škodolibě Harry a zavřel dveře, čímž oddělil prostor mezi nimi. Oblečení hodil na volnou postel, již nikdo neobýval. Sám pak ulehl do té své.

Niall zůstal rozzuřeně sedět v tureckém sedu a vztek u něj pomalu dosahoval kritického bodu. Nebylo to poprvé, co ho kryl, a už ho to vážně přestávalo bavit… Vlastně s ním nebyl nikdy ani kamarád, chránil ho jen čistě ze solidarity a taky lítosti, i když toho, že je adoptovaný, Harry občas pěkně využíval. Zhasl lampičku a pořádně se zachumlal do teplé přikrývky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama