I swear - 7. DÍL

5. června 2013 v 12:40 | Nicoole. |  I swear

Title: I swear
By: Nicoole.
Part: 7.
Narry - Harry + Niall


V Ivanne se všechno kroutilo a na vteřinu měla pocit, že tím šokem jí přestalo bít srdce.
"Ty a žárlit?" vydechla, když ze sebe byla konečně schopna alespoň hlásku.
Harry se skousnutým rtem přikývl. Neměl ponětí, jak bude jeho kamarádka reagovat, představoval si smích, který tu už byl, představoval si vztek a křik, ale místo toho tu na něj teď zírala neschopna slova.
"To je… to je nemožné. Nikdy jsi… Ani když jsme…" Allenová se zhluboka nadechla, aby se uklidnila. Hysterické záchvaty nebyly jejím typickým znakem, ale teď k tomu neměla daleko. "Ty neumíš žárlit," vypadlo z ní nakonec.
"Jak se zdá, tak ano," poznamenal kousavě Harry a složil si hlavu v dlaních. "Nechápu, co se to se mnou děje, mám rád holky, vždycky jsem měl rád holky, nikdy mě nenapadlo, že bych mohl být… gay." Poslední slovo zašeptal, ale i přesto se místností rozeznělo, jako kdyby ho zakřičel.
"Třeba jsi bisexuál," navrhla chabě dívka a poplácala jej po zádech. Na malou chvíli zavládlo ticho. Pak najednou prudce zvedla hlavu a na tváři se jí rozlil úsměv. Harry polekaně vzhlédl, když ucítil rychlý pohyb.
"Co je?"
"Polib mě," řekla Ivanne rychle.
Překvapeně zamrkal. "Co prosím?"
"Stylesi, neser a polib mě," zavrčela Allenová a surově přitiskla své rty na jeho. Vášnivě se na něj vrhla, rukou mu zajela pod tričko a celou vahou si na něj lehla. Toto drsné, ale zatraceně sexy vzplanutí trvalo jen chvilku, hned si zase sedla a hřbetem ruky si otřela pusu. "No? Cítil jsi něco?"
Teprve teď Harry pochopil, čeho tím chtěla docílit. Nebyl vyveden z míry jejím chováním, ale úplně něčím jiným.
"Nic…" zašeptal chabě se rty stále naběhnutými od polibku. "Nic to se mnou nedělá!" zařval z ničeho nic a vyskočil na nohy, převrátil stolek, jenž stál před pohovkou. "Zkurvený, zkurvený svět! Zasraný Horan!"
"Třeba to je jen mnou," špitla Ivanne, nečinně pozorujíc jeho počínání. "Třeba tě nepřitahuju, přece jen… Jsme kamarádi."
"Ale chodil jsem s tebou! Sakra, vždyť my spolu spali! Těžko bys mě teď mohla nepřitahovat! Ještě včera bylo všechno ok, všechno bylo v pořádku! Svět byl normální! Proč já, Ivanne, proč já?" Hlas se mu postupně ztišoval, až skoro šeptem pořád dokola opakoval: "Ne, ne, ne, ne, tak to být nemůže…" Spadl na podlahu, objal si rukama kolena a začal se pohupovat. "Ne, ne, ne…"
Zrzka vyděšeně zírala na svého zlomeného kamaráda. Harry Styles, lamač všech dívčích srdcí je nejspíš gay a teď tu vypadá tak nevinně, pocítila zodpovědnost tohoto ztrýzněného tvora ochraňovat, zvedla se z gauče a přešla za ním, pevně ho objala.
"No ták, Harry, ještě není nic definitivní… Třeba to je jen nějaké období… Shh… Ale i kdyby ne. Pomůžu ti, budu tady pro tebe… Spolu to přece zvládneme." Kolébala si ho v náručí a na svých hustých řasách ucítila slzu, přitiskla Harryho k sobě ještě blíž.
Harry byl Ivanne tolik vděčný, byl rád, že se jí svěřil, lepší se vypovídat, než to dusit v sobě a nechat to, aby ho to zevnitř užíralo za živa. Schoulil se v jejím kostnatém náručí.

Museli vypadat komicky. Chlapec jak hora a dívka, jež na sobě neměla snad ani kousek tuku. A teď to skoro průhledné stvoření chránilo toho většího, silnější z dvojice. Avšak obou jim to připadalo správné, správné tak jako nikdy. Harry zkrátka nikdy neměl možnost se takto někomu vypovídat, jeho nevlastní matku vyjímaje. Pociťoval pocit prázdnoty… Od té doby, co ho jeho biologická matka… Ne, teď na to přece nebude myslet, stojí před závažnějšími problémy. Hezky jedno po druhém.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama