I swear - 4. DÍL

5. června 2013 v 12:34 | Nicoole. |  I swear

Title: I swear
By: Nicoole.
Part: 4.
Narry - Harry + Niall


Sobotní večery na internátech byly časem oslav. Většina studentů odjela domů, ale ti, co to měli daleko, zůstávali na svých kolejích, zabavovali se pitím levného alkoholu a kouřením cigaret, protože i dozor byl oslaben. A král všech kolejních oslav byl samozřejmě Styles, nesmírně si tuto pozici užíval.
Niall naopak nenáviděl veškeré to veselí a zápach vodky, proto se v sobotu večer schoulil u sebe v pokoji s knížkou v ruce, avšak soustředit se na čtení bylo těžké.
Liam ho uchvacoval, nejen svou pozorností, ale byl i hodný a neuvěřitelně odvážný. Niall si říkal, že by nezvládl nenávist svého bratra. Vlastně Greg a Louis byli opakem, Louis Liama odstrkoval a nechtěl s ním mít nic společného, zatímco Greg svého mladšího brášku opatroval a neobracel se k němu zády. Liam se stal pravidelným návštěvníkem snů jeho přítele a přitom se znají tak krátce… Od jejich prvního polibku uběhly sotva tři týdny a oba svůj vztah drželi v tajnosti.
"Je to tak lepší," říkával Liam a druhý z páru to věděl. Na veřejnost působili jako nejlepší kamarádi, nemuseli čelit nadávkám a opovržením, chránili se tak navzájem.
Harry v obležení dvou štíhlých dívek, Jackie a Marthy, si to vykračoval k Pelechu. Slo o starý dům poblíž kolejí, který byl vyzdoben starým nábytkem a harampádím, který sem nanosila "elita". Harry, Zayn, teď už i Louis, Sebastian - hromotluk s násilnickými sklony, Daniel - neuvěřitelně krásný brunet s nejbohatšími rodiči - a nějaké dívky, které většinou tvořily jejich obdivovatelky. Jedna dívka - chováním spíš kluk - s nimi ale byla pořád. Ivanne. Osoba s těma nejmodřejšíma očima na světě. Nebyla obdivovatelka žádného, snad jen měla dávný románek se Stylesem, ale to už je pryč… Teď do Pelechu chodila kvůli svým přátelům a taky protože to ona rozvrhovala rekonstrukci starého domu.
"Stylesi, koho nám tu přivádíš tentokrát?" zeptala se jízlivě Ivanne, když vzhlédla od rozdělané práce, čištění gauče v obýváku. Kdyby se o Pelech nestarala, byl by prolezlý červy a šváby. Takhle ho alespoň někdo udržuje trochu v čistotě.
Harry neodpověděl na její otázku a zděšeně se rozhlédl na tu haldu čisticích prostředků. "Já tu uklízet nebudu!" vykřikl okamžitě.
Ivanne vstala od rozdělané práce, hřbetem ruky si utřela zpocené čelo a hlasem ostrým jako břitva se zeptala: "Chceš sem chodit a být tu?"
Jackie a Martha se po sobě ohromeně podívaly. Stylesovi se postavila dívka.
"Baby, já to tu našel," zavrněl kudrnáč.
"Nech si to baby tu pro děvčata." Rty Ivanne se stáhly do úzké linky. "Mně je jedno, jestli jsi to tu našel, ale já tu obstarávám veškerou práci a už mě to vážně přestává bavit, navíc, pokud se nemýlím, tak Daniel bude mít narozeniny a ty jsi mu slíbil narozeninovou párty a tady v tom bordelu ji uspořádáš asi těžko, takže chytni tu zkurvenou hadru a běž umýt ty zasrané okna." Její oči metaly blesky.

"Sakra, no jo, Danielovy narozeniny…" Poškrábal se Harry na hlavě a s odporem chytl modrý kousek látky, pak se otočil. "Stejně vím, že mě chceš," zasmál se a pustil se do špinavých oken.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama