I swear - 24. DÍL

11. června 2013 v 14:32 | Nicoole. |  I swear

Title: I swear
By: Nicoole.
Part: 24.

Narry - Niall + Harry"Ať vás to ani nenapadne," zarazila Ivanne Tomlinsony, co se zrovna vraceli s lékárničkou.
"Proč?" podivil se Louis a zarazil se před postavou se založenýma rukama, co ho propalovala pohledem.
"Harry se probudil," oznámila jim a sledovala, jak se obou dvou viditelně ulevilo.
"Tak to je skvělé, ale proč tam nemůžeme jít? Niall potřebuje ošetřit," řekl Liam a chtěl projít, Ivanne však skočila před něj a zúžila oči.
"V žádném případě," sykla celá zamračená. "Ti dva si musí promluvit."
"O čem by si tak zrovna Styles s Horanem měli promlouvat, proboha?" Louis převrátil oči, ale usoudil, že Ivanne vypadá trochu jako tygřice a projít kolem ní by bylo nebezpečné, proto se posadil do měkké trávy a rozhodl se nijak neprotestovat. To se však nedalo říct o Liamovi, zalapal po dechu a lékárnička mu vyklouzla z ruky.
"Co blbneš?" zabručel jeho bratr, ale on ho ignoroval.
"Já to věděl…" zašeptal. "Věděl jsem, že si Niall tu pusu nevymyslel, že ano?" Udělal rychlé kroky k dívce a surově ji chytil za ramena, až bolestí sykla.
"Že ano?!" zopakoval zvýšeným hlasem a zatřásl s ní.
"Au, Liame, to bolí." Ivanne se snažila vykroutit z jeho sevření, ale byl příliš silný, a tak zvolila nakonec jinou taktiku. Podívala se mu zpříma do očí a bojovně nadzvedla bradu. "Sundej ze mě ty pracky pryč."
Brunet strnule spustil paže dolů, ani si neuvědomoval, jak moc pevně ji držel, ale tolik se bál. Příšerně moc se bál, že Nialla ztratí. Věděl, že toho polibku určitě lituje, však mu to chtěl i říct, a pak ho Styles zachránil. Dvakrát, dodal jízlivý hlásek v Liamově hlavě. Pokazil to. Kdyby mu to Niall řekl, odpustil by mu to a šli by dál… Spolu. Ale ne, ten zasraný Styles musí vždycky všechno pokazit! Tolik blonďákovi ubližoval, a kdyby teď nebyl odpovědný za to, že Niall ještě vůbec dýchá, Liam by šel a jednu mu vrazil, ale bylo tu už příliš násilí, mladší z Tomlinsonů to neměl rád.
"Oni si musí promluvit," řekla znovu Ivanne a kecla sebou vedle Louise, čímž ukázala, že to téma je uzavřené.
Mezitím uvnitř staré budovy naproti sobě seděli dva chlapci. Na pohled zcela rozdílní. Jeden měl vlasy rovné a blonďaté, druhému se kolem obličeje kroutily hnědé vlnky, jejich oči spolu též měly pramálo společného. Zelené smaragdy ostře žhnuly, naproti tomu z akvamarínů vyzařovala nerozhodnost ba dokonce strach.
"Takže…" začal Harry opatrně.
"Děkuju ti, Harry," přerušil ho Niall. "Děkuji, že jsi za mnou utíkal i po tom všem, co jsem ti řekl…" Mluvil tiše, ale odhodlaně.
Kudrnatý chlapec se ošil; nechtěl mluvit o tom jejich rozhovoru. Nechtěl si to připustit, ale byla to příliš velká potupa pro jeho ego, poprvé v životě odmítnutý a zrovna od toho, o kterého nejvíce stojí.
"To nic nebylo…" mávl naoko lhostejně rukou. "Alespoň už vím, na které straně Malik stojí…"
"Nechtěl jsem vás proti sobě poštvat…" skousnul si Niall spodní ret a Harry si naprosto nevhodně pomyslel, že vypadá úchvatně. S tou krví na tváři, s tím nevinným výrazem… Jako padlý anděl. Blonďák udělal pár nerozhodných kroků směrem, k jeho zachránci. "Mrzí mě to."
"Nemusí."
Niall mu klepající se rukou odrhnul kudrliny z čela, aby se ujistil, že není pod nimi zraněný. Srdce mu bušilo jako divé, na zátylku se začínal potit. Sváděl vnitřní boj. Je to správné? Srdce říká, že ano, ale hlava odmítá.

Harry naklonil hlavu na stranu, otřel se tak o Niallovu dlaň. Dívali se jeden druhému do očí, až na konec Niall sklouznul pohledem k Harryho suchým ústům. Naklonil se a vypnul ten křičící hlas v jeho hlavě, který mu říkal, aby to nedělal. Zavřel víčka a dychtivě přitiskl své rty na jeho. Harry zůstal překvapeně strnulý, ale pak začal pomalu spolupracovat. Jazykem se jemně dobýval do blonďákovy pusy, až ji na konec mírně pootevřel, toho Harry využil a ladně do ní vplul. Měl v úmyslu prozkoumat každičký jediný kousek této nádherné bytosti. Úplně každý.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama