I swear - 19. DÍL

5. června 2013 v 13:29 | Nicoole. |  I swear

Title: I swear
By: Nicoole.
Part: 19.
Narry - Niall + Harry


Slunce těsně nad obzorem oznamovalo příchod nedělního rána. Jeho paprsky si hrály na hladině Temže a hladily po tváři první nešťastníky, kteří museli tak brzo do práce. Londýn se pomalu probouzel k životu, ale mezi těmito lidmi, kteří začínali nový den, se nacházel i někdo, kdo ještě nešel spát a v situace, v jaké se právě nacházel, ho myšlenky na spánek dokonale přešly. Stál uprostřed obyčejného kolejního pokoje, jenž obsahoval jen ten nejzákladnější nábytek. Ale co bylo hlavní, nestál tu sám. Tu samou místnost obýval Liam Payne s rozšířenými zorničkami, těžce oddychoval. Předmětem jeho rozrušení se stal člověk sedící na posteli. Niall se zvedl a přítele přejel pohledem, pak se podíval na Harryho.
"Správně, pamatuju si to, pamatuju si každý moment té noci. Všechno do posledního puntíku." Odmlčel se, nevěděl, jak má pokračovat. Nechtěl, aby kvůli němu Harry lhal, ale uvnitř sám sebe byl tolik zmatený, tolikrát si namlouval, že se mu to jenom zdálo, že se to vůbec nestalo, ale všechno to byla lež. Událo se to.
"N- Nialle…" hlesl Liam, měl pocit, že mu nějaká neviditelná ruka svírá srdce. Ale nevinil Niall z toho, Harry měl pravdu. Nechal ho tu jen tak, bez rozloučení a odjel, bylo příliš sobecké očekávat oddanost, ale i přesto ho zasáhla hořká chuť zklamání; doufal.
"Omlouvám se, Liame, nedovedeš si ani představit, je to moje chyba." Blonďák zahanbeně sklopil hlavu. Tolik jej to mrzelo.
Harryho bolelo vidět jeho anděla takhle. Nenáviděl lež, prostě ji nesnášel, ale krizová situace si žádá razantní činy, proto se nadechl a hodlal se vzdát všeho, co mohl, aby byl Niall šťastný.
"Polibek?" zeptal se s vykulenýma očima. "Nejsi ještě opilý? Nikdy jsi mě nepolíbil," uchechtl se. Cítil, jak se mu do očí ženou slzy, ale držel se, musel. Niall potřeboval zachránit.
"Cože?" zeptal se zmateně Horan. "Vím to naprosto jistě. Pamatuji si to!" vykřikl, nedovolí mu, aby ho bránil, ne!
"Připadáš si jako holka?" zeptal se ho s pozdvihnutým obočím Harry, po očku se podíval na Liama, jestli ho nesleduje, ten byl však příliš zaneprázdněn zkoumáním svého přítele, proto na Nialla vrhl pohled je-to-v-pořádku.
"Ne," zakroutil hlavou Horan.
"Tak vidíš, něco se ti musela zdát," řekl Harry.
"A- asi jo," vykoktal blonďák a vděčně se na kudrnáče podíval. Co ho však překvapilo, byl lesk ve Stylesových očích. Naklonil hlavu, aby mohl zjistit, zda to jsou slzy, ale Harry se odvrátil a promnul si obličej.
"Takže jsi mi zůstal věrný?" ozval se po delší době Liam a spadl mu kámen ze srdce. "Bože, Nialle!" Chytl ho do náručí a zabalil ho do medvědího objetí. Niall se mu přes rameno podíval na kudrnatého chlapce. Harry se usmál a rychle zamířil do jeho pokoje. Blonďák by přísahal, že než se za ním zaklaply dveře, zaslechl vzlyk.
* * *
Niall už více než pět minut stál před třešňovými dveřmi, natahoval a stahoval ruku, nakonec zavřel oči a jemně zaklepal, hned nato nakoukl do pokoje. "Můžu?"
Harry ležící na posteli s notebookem na břiše přikývl, odložil laptop, protáhl se a posadil se. Spal více než 8 hodin, a když se probudil, opravdu se mu nechtěl vstávat, a tak si vzal počítač do postele.
"Co potřebuješ?" zeptal se trochu neklidně Nialla, moc dobře si uvědomujíc, že má na sobě jen boxerky a volné tílko.

"Přišel jsem ti poděkovat."
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Whitney Whitney | E-mail | Web | 5. června 2013 v 13:33 | Reagovat

wow! úžasný příběh, krásná FF :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama