Do you still love me? - 6. DÍL

21. června 2013 v 9:17 | Nicoole. |  Do you still love me?

Title: Do you still love me?
By: Nicoole.
Part: 6.
Zarry - Zayn + Harry


"Prosím,vyzuj se," ukázala Ell na botník. Skopl jsem svoje boty zatím, co se ona ochomýtala v kuchyni. Sedl jsem si za stůl a pozoroval ji. Byt měla menší, ale pro jednoho člověka akorát stačil. Na to, jak dům zvenku vypadal zdevastovaně, vevnitř byl útulný. Ell tu měla trochu nepořádek, ale to jen dodávalo na domácím prostředí. Asi tu tráví hodně času. Kuchyň byla propojena s jídelnou a obývákem, zbytek jsem neviděl, ale na té maličké chodbičce, která vedla od vstupních dveří, byly ještě dvoje dveře. Nejspíš ložnice a koupelna. Ell přede mě položila kouřící se hrnek.
"Tak, co se stalo?" dožadovala se odpovědi a sama si osladila svůj čaj.
Upíral jsem svůj pohled na kávu a míchal ji.
"No?" Nevzdávala se.
"V první řadě chodím s Harrym." Připadalo mi správné začít úplně od začátku, i když jsem nechápal, proč se chci svěřovat naprosto cizímu člověku. To protože nikoho nemáš, ozval se jedovatý hlásek v mé hlavě.
Zatvářila se nechápavě. "Ale to já přece vím. Byly jsme první, co o tom věděly. Vždyť to my Harryho podporovali, abyste se spolu dali dohromady."
"My?" Nemohl jsem si nevšimnout množného čísla.
"Já a Zoe."
Zarazil jsem se a nechápavě nakrabatil obočí.
"Ale- ale Zoe říkala, že- že se spolu vyspali, že jí Harry říkal, že ji miluje a- a..." Selhal mi hlas. Nechápal jsem tomu.
"Harry a Zoe?" Zasmála se. "To nikdy! Harry by tě nikdy nepodvedl… Jsi si jistý tím, co jsi slyšel?"
"Naprosto," odpověděl jsem skoro dotčeně.
"V tom případě ti musela lhát a já už vím nejspíš proč…" Zamyslela se a rozzlobeně našpulila pusu.
"Co je?" Vadilo mi, že nevím o čem je řeč.
"Je to tak dva týdnu zpátky. Byli jsme v klubu a ona vyjela po Harrym, ale odmítl ji. Řekl, že má tebe. Chtěla se mu určitě pomstít."
"Jak to víš?" zajímal jsem se.
"Zoe to někdy přehání. Je skvělá, ale pokud jí někdo ublíží…" Pokrčila rameny, nejspíš nechtěla říct něco špatného na adresu své kamarádky, i když já bych pro ni měl pár neslušných označení.
"Takže mě nepodvádí?"
"Ne." Usmála se.

Byl jsem tak šťastný, že jsem ji objal.
"Ell, děkuju za kávu. Ale já musím domů." Obul jsem se a rychle vyběhl ze dveří.
"Vždyť si ji ani neochutnal," volala za mnou se smíchem Ell. Ale mně to bylo jedno. Jediné, co jsem měl v hlavě, byl Harry. Není mi nevěrný! Ach! Přiřítil jsem se domů a sípavě oddechoval.
"Harry?" Rozrazil jsem dveře od bytu. Nic.
"Harry!" Nakoukl jsem do obýváku, tam taky nikdo nebyl. Zbývala poslední možnost. "Harry?" Byl tam. Seděl na naší posteli se sklopenou hlavou, když mě slyšel, rychle si stoupl.
"Zayne! Kde jsi byl? Měl jsem o tebe strach!"
"Ach, Harry!" Objal jsem ho. "Omlouvám se ti."
"Za co?" zeptal se překvapeně.
"Za to, že jsem ti nevěřil."
"Cože?"
Všechno jsem mu pověděl. Od klubu až po návštěvu u Ell.
"Považoval jsem ji za nejlepší přítelkyni," povzdechl si. "Asi jsem se mýlil."
Vlepil mi rychlý polibek, ale ten mi nestačil. Ne, dnešek je důvod k oslavám. Hodil jsem ho na postel.
"Zayne, co to-" Skočil jsem na něj a začal ho tvrdě líbat. Volnýma rukama jsem prohraboval jeho vlasy a třel mu jeho rozkrok. Vyslékl jsem mu tričko. Od krku až k lemu džín jsem zanechával mokrou cestičku od mého jazyka a polibků. U knoflíku kalhot jsem se zastavil a pohlédl na něj. Byl překvapený a polekaný.
Začal jsem se prát s jeho páskem, stáhl jsem mu kalhoty a pohladil, již zvětšující se bouli v boxerkách. Zavzdychal. Tohle mi chybělo. Harry přebral iniciativu a překulil se nade mě. Upřel na mě pohled. Přimhouřil oči a zavrněl. Nemůžu říct, že to nebylo sexy, ale při pohledu na něj jsem se rozesmál.
Přetáhl mi přes hlavu tričko a vzal jednu moji bradavku do pusy. Jemně ji skousával. Posunoval se níž a níž. Vyslékl mi kalhoty i s boxerkami a vzal malého Zayna do ruky. Třel mi ho, začal ho oblizovat, pak si ho zastrčil do pusy celou délkou. Začal dělat ten pohyb, který vykonával už tolikrát. Těsně před vyvrcholením přestal a ušklíbl se.
"Ale no ták!" zaúpěl jsem.
"Dneska to musí být výjimečné."
Donutil mě, abych se předklonil. Bože, jak já se na tuto část těšil. Harry mě pleskl přes zadek, čímž mě ještě víc rozrajcoval. Zasunul do mě svůj ztopořený úd. (pozn. autorky: OMG, já to fakt napsala -.- :D)
"Lásko, jsi tak těsný!" zařval Harry a uchopil mě za boky. Při každém přírazu vzdychl a těžce vzdechl.
"Miluji tě, Harry!" zakřičel jsem a vyvrcholil na prostěradlo. Harry ještě párkrát přirazil a také se udělal - do mě. Svalil se udýchaně vedle mě. Nečekal jsem odpověď na můj výkřik. No dobře, možná trochu, ale nedočkal jsem se. Harry mě políbil a šel se osprchovat. Na mě nezbývalo nic jiného než převléct povlečení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jamie Williams Jamie Williams | Web | 24. června 2013 v 6:27 | Reagovat

Ta poslední věta!!! :DDD
No do prdele ._____. :DDD
To snad není možný, jak já tě miluju twinnie :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama