Do you still love me? - 3. DÍL

9. června 2013 v 13:18 | Nicoole. |  Do you still love me?

Title: Do you still love me?
By: Nicoole.
Part: 3.
Zarry - Zayn + Harry


"Zayne, podívej." Položil zmrzlinu na stůl, přešel ke mně a dal mi ruku na rameno. "Proč se ho na to prostě nezeptáš? Zkuste si o tom promluvit. Odpoví ti popravdě, Harry není lhář, to přece moc dobře víš. Jestli tě miluje, tak je všechno v pořádku a ten zbytek se nějak vyřeší, a jestli ne... No... Na téhle planetě je další miliarda holek-" Se zdviženým obočím jsem se na něj podíval a přerušil tak tok jeho slov.
"Fajn, tak kluků," zasmál se.
"Vypadám na to, že bych se chystal procestovat celou planetu?" Zašklebil jsem se na něj. Niall prostě ví, jak mi alespoň o stupeň zvednou náladu zvednout náladu, i když… Mizerně se cítím pořád.
"Budeme koncertovat, ne?" Rozesmáli jsme se.
"Který normální člověk by jedl o půl třetí ráno?" Já i Niall jsme se otočili za hlasem. Na schodech stál Louis ještě se zalepenýma očima.
"My nejsme normální." Zazubil se Niall.
"To už dávno vím."
Louis si vytáhl taky lžičku a přisedl si za námi. Při tom nezapomněl shodit celý šuplík s příbory. Takže se tichým domem rozlehl hlasitý řinkot. Zakroutil jsem nad tím hlavou. Louis to začal sbírat.
"Vzbudíš celý dům," sykl na něj Niall.
"Nevím, jestli sis toho všiml, ale víc jak polovina tohoto domu sedí tady a láduje se zmrzlinou."
"Můžete mi sakra vysvětlit, co tu vyvádíte?" Ajajaj, probudit taťku Liama není vůbec dobré.
"Zayne, jak můžeš jíst zmrzlinu? Vždyť jsi celý zmokl. Budeš nemocný," začal mě kárat. Jen jsem zavrátil oči a cpal se dál. Mít tu kluky na "prázdniny" má i své nevýhody. Liam si vytáhl vidličku a připojil se k nám. Když si zrovna nehraje na taťku, je to pohodář.
Tady opravdu chybí už jenom Harry. A teď nemám náladu se s ním vybavovat. Když jsme vyškrábli z krabice i ten poslední zbyteček, Liam zavelel: "Spát, ráno brzo vstáváme. Musíme nahrávat." Chtě nechtě jsme museli jít na kutě.

"Myslím, že tohle Zayn neuzpívá." Vracel Harry noty. Chtěl jsem něco říct, chtěl jsem říct, že to zvládnu, ale nemohl jsem.

Niall se zamračil a zasáhl: "Nevidím důvod, proč by to neměl uzpívat."
"Zayn se umí snad ozvat sám," odsekl mu Harry a pak se otočil na mě. "Vyzpíváš to?" Mlčel jsem. Nevím, co bych mu na to měl odpovědět. Kdybych řekl, že ano, byl by na mě naštvaný, ale zase… Já ho chci, je to nádherná část písničky.
"Vidíš. Já si to sólo klidně vezmu."
"Tak a dost!" zařval jsem. Ani nevím, kde se to ve mně vzalo. Ještě před chvíli jsem byl rozhodnutý se nehádat, ale Niall měl pravdu. Jestli chci vědět, na čem jsem, musím jednat. Nahrávací studio možná nebylo tou nejsprávnější volbou, ale v tu chvíli jsem prostě dál snášet nemohl. Harry zůstal na mě koukat s otevřenou pusou jako všichni ostatní, jen Niall se samolibě usmíval.
"Pojď ven," řekl jsem s ledovým klidem. "A bacha, ať ti tam neletí moucha." Jako kdyby si to teprve teď uvědomil, zavřel pusu a vypochodoval zadním vchodem za studio.
"Hned budeme zpátky," oznámil jsem a přesunul se za Harrym.
"Co se děje?" zeptal se rádoby nechápavě.
"Co se děje? Co se děje!? Já ti povím, co se děje! Nejsem na hraní! Ty za mě nerozhoduješ! Jestli tohle nedokážeš pochopit a chceš se rozejít, tak to prostě vyklop a netrap mě!"
"Lásko..."
"Najednou jsem zase láska? A nejsou lásky ty, se kterýma se flákáš po klubech?" Slova ze mě velétavala dříve, než jsem si je stačil promyslet.
"Zayne, já tam chodím za Zoe a Ell, jsou to mé nejlepší přítelkyně od dětství."
Cože? Ach, ne. Já jsem takový blbec.
"Ale, ale proč jsi mi o tom nic neřekl? A proč jsi je někdy nepřivedl k nám"
"Přesně z tohoto důvodu. Myslel jsem si, že budeš žárlit." Harry mě vzal za ruku.
"Na holky?" zeptal jsem se chabě.
"Zayne, já tě znám." Zasmál se. Začervenal jsem se a skousnul si spodní ret. Naše rty splynuly v polibku. Najednou letní oblohu v tmavé uličce za studiem rozčísl blesk. Podiveně jsem se rozhlédl kolem sebe. Byl to blesk, ale od foťáku. Toho zas bude plný internet, už to vidím. Harry místo toho, aby byl otrávený, se šibalsky usmál a mrkl na mě. Co zase toho blázínka napadlo?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama