Do you still love me? - 1. DÍL

6. června 2013 v 12:53 | Nicoole. |  Do you still love me?

Title: Do you still love me?
By: Nicoole.
Part: 1.
Zarry - Harry + ZaynOpět jsem zůstal v tom našem velkém bytu sám, a to moji prázdnotu v srdci ještě posílilo. Kluci šli kdovíkam, ale já neměl chuť jít. Proč by taky ano? Abych se díval, jak se Harry ke všem má a mě (opět) ignoruje? Díky, nechci. Bylo to na mě neobvyklé. Já byl vyhlášeným králem večírků. To mně chodily pozvánky do všech klubů ve městě, žádná párty se beze mě neobešla. Ano, to bylo. Kdysi. Teď mě zalévají každý den deprese, výčitky a hlavně žárlivost. Bojím se, že mě Harry už nemiluje. Co když si v těch klubech našel za mě náhradu? Co když se stal heterosexuálem a bojí se mi to říct? Nebo co když se chce se mnou rozejít, protože je Larry Stylinson reálný?
Zatřepal hlavou, abych takové absurdní myšlenky z ní vypudil. Zayne, už ti vážně šplouchá na maják. Jsi tolik paranoidní. Všichni víme, že z celé naší skupiny jsme gayi jen my dva, každý to ví. Louis má El, Liam má Dani a Niall Cammie. Chápu, že to pro všechny, kluky, rodinu, veřejnost muselo být těžké se s naším vztahem vyrovnat. Pamatuji si, jak to tehdy, před rokem vzali kluci.
*
Seděli jsme u Liama na zahradě. Bylo 29. srpna, slavili jsme s Harrym přesně dva měsíce našeho utajovaného vztahu a dnes, na Liamovy narozeniny jsme se to rozhodli oznámit. Harry se nikdy netajil s tím, že je na kluky, ale já to v té době ještě nevěděl. Ale toho dne na Liamově zahradě jsem to už věděl přesně. To on, Harry, mi pomohl si uvědomit, kým vlastně jsem.
"Hey, Zayne! Můžeš to prosím dogrilovat? Musím si odskočit," zavolal na mě Louis. "A dávej bacha na Nialla, užírá!" dodal se smíchem. Přesunul jsem se tedy ke grilu a snažil se to kuře nepřipálit. Vaření, pečení ani grilování není zrovna moje parketa. Harry se obtočil kolem mě a vyzývavě se na mě podíval. Je čas. Se staženým žaludkem jsem strnule přikývl. Rozhodil jsem maso na talíře a počkal, až si všichni sednou k dřevěnému stolu.
"Na Liama!" Přiťukli jsme si. Teď, nebo nikdy.
"Uh… Kluci… No… Jak bych začal…" Nemohl jsem se vykoktat.
Harry zavrátil oči a postavil se. "Tady Zayn vám chce říct, že si konečně našel vztah." Všichni začali tleskat a pískat.
"Výborně, brácho," řekl Liam.
"To ale není všechno," skočil mu do řeči Harry a naléhavě se na mě podíval. Výskot témě okamžitě ustal. Skousnul jsem si spodní ret. Musím to říct, stejně se tomu nevyhneme. "Není to přítelkyně ani žádná jiná dívka."
"Kdo to teda je?" zeptal se Niall, ale myslím si, že byl jediný, komu to ještě nedošlo.
"Harry."
*
Když se na to dívám zpětně, uvědomuji si, jak pěkný dárek to musel být pro Liama. Řečeno samozřejmě ironicky. Už jsem se mu za to nejmíň stokrát omluvil, ale on pořád tvrdí, že to bylo nádherné a nemám se za co omlouvat. Ale řekněte, jak by bylo vám, kdybyste měli narozeninovou párty a váš nejlepší kamarád by vám oznámil, že je gay a chodí s vaším druhým nejlepším kamarádem? Asi ne moc dobře. Ale s překvapením jsme pak zjišťovali, že to nikomu nevadilo. Moje rodina to vzala s klidem a Safaa si neodpustila poznámku s tím, že si to vždycky myslela. Ovšem s veřejností to už bylo jiné…
Novináři si na tom pěkně smlsli, na internetu se to považovalo za šok roku a paparazzi nás ještě stále pronásledují, aby zachytili i ten nejmenší dotek a mohli to do těch odporných bulvárů zveličit. Harry Styles a Zayn Malik se za svojí lásku nestydí - poslední palcový titulek, který jsem viděl.
Vstal jsem a šel si udělat horké kakao se šlehačkou polité karamelem. Odjakživa to byla moje pochoutka, a abych řekl pravdu, dával jsem si to jenom, když mi bylo vážně mizerně. Sedl jsem si na balkon našeho luxusního bytu. Počasí jakoby sdílelo moji náladu, začalo pršet. Naštěstí jsem měl horký nápoj už vypitý. Nechal jsem studené kapky smáčet moje vždy skvěle upravené vlasy, které teď však byly rozcuchané. Za tu chvíli jsem promokl až na kost. Nevadilo mi to. Byl jsem příliš zabraný ve svých vlastních myšlenkách, než abych pociťoval chlad.
"Panebože, Zayne, co tu, do prdele, děláš!?"
Párkrát jsem polekaně zamrkal, odtrhl oči od výhledu na podvečerní Londýn a pohled jsem zaostřil na postavu ve dveřích.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama