Byl tam

5. června 2013 v 14:13 | Nicoole. |  Jednodílné bromance

Title: Byl tam
By: Nicoole.
Jednodílná bromance - i když já to spíš považuji za romanci. :D:D
Larry - Louis + Harry


Dosedl jsem na předposlední sedačku v autobuse, na mé oblíbené místo u okna. Nervózně jsem poposedl. Co když tam dneska nebude? Co když to byly jen náhody, že jsem ho tam potkával? Ne, zatřepal jsem hlavou, bude tam stát, je tam vždycky a dnešek rozhodně nebude výjimkou, zopakoval jsem si tvrdohlavě.
Uklidňoval jsem sám sebe, ale čím víc se autobus blížil k té zastávce, natahoval jsem krk, co nejvíce to šlo, abych ho spatřil. Jeho. Chlapce s hnědými, jemně nazrzlými vlasy, a menší postavou. Jako vždy by měl na rameni tu směšnou koženou brašničku a proužkovanou košili, která se k němu ale vůbec nehodila. Tipoval bych ho spíš na sportovní typ, ale vypadal, že míří do práce a sám z vlastního oděvu není nadšený.
Tak rád bych zjistil, jakou má barvu očí, tak rád bych prozkoumal každičkou část jeho těla, spočítal mu každé znamínko a sám si ho označil…
Sotva autobus projel zatáčkou, naklonil jsem se tak, abych pořádně viděl na protější zastávku. Stál tam. Ruky založené na prsou a nedočkavě přešlapoval.
Když autobus zastavil, kluk se podíval přímo na mě.
Neschopný slova jsem ho hypnotizoval očima, v puse mi vyschlo a srdce jsem měl snad až v krku. Vteřiny ubíhaly a já jím byl tak omámen, že jsem ani tu ruku na pozdrav nezvedl.
Vůz znovu nastartoval a dal se do pohybu. Nechci jet, ještě ne, nemůžu, musím vystoupit a jít za ním, musím mu všechno říct…
Než jsem se však stačil zvednout, autobus uháněl po ulici dál, a tak jsem se naposledy ohlédnul na toho kluka, který se za mnou díval snad i tužebně.
V tu chvíli jsem si něco umanul a nemínil se od toho upustit.

"Zítra," zašeptal jsem si sám pro sebe, opřel si hlavu o okýnku a oddal se snům o chlapci s brašničkou.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Jamie Williams Jamie Williams | Web | 5. června 2013 v 19:05 | Reagovat

Ahh, sladké. :33 Roztékám se, vážně'

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama